Advies

Je kunt bij ons terecht voor coaching, advies, incompany trainingen en doorlichting van je secretariaat. Klik door voor verdere informatie.

Onze adviseurs en coaches zijn:

Myriam de Roo

Senior coach en trainer

Myriam helpt bestuurssecretaresses en bestuurssecretariaten scherper, steviger en slimmer te werken. Een bestuurssecretariaat is namelijk een spil in bestuurlijke slagkracht. Als het goed staat, loopt het besluitvormingsproces soepel, is er rust in de agenda’s en wordt er vooruitgewerkt. Als het niet goed staat, ontstaat ruis: ad-hoc, onduidelijke prioriteiten en een team waar onderling gedoe is.

Myriam kijkt naar wat er werkelijk gebeurt. Dat levert een helder beeld op van knelpunten én een voorstel tot concrete keuzes om de basis op orde te brengen. Haar aanpak is direct en zorgvuldig, met respect voor de mensen die het werk doen. Warm in contact en scherp op inhoud, met aandacht voor de onderstroom. Zij luistert goed, stelt rake vragen en patronen worden bespreekbaar gemaakt. Openheid en humor waar het kan, met een stevige focus op resultaat.

Wil je meer informatie?

Voor meer informatie over onze opleidingen of adviesdiensten kun je contact opnemen met het secretariaat van Governance Academy via:

0343 - 47 61 73

Direct contact